Mis Õpilasfirma me oleme?

Me oleme Õpilasfirma HAIP ning meie missiooniks on toota kvaliteetseid taskukohaseid ja silmapaistvaid riideid ja aksessuaare.

 

Selline vahva mõte sai alguse meie endi isiklikust probleemist. Kõik kvaliteetsed riided olid tihtilugu eelarvest väljas ning odavamad kiirmoebrändide toodang ei pidanud kandmisele hästi vastu.

Pidades tiimiga koosolekut jõudsime ühtsele arvamusele, et pingviinid on riidetööstuses vähe kasutatud loomad. Lisaks on nende elutingimused ohus ning saame enda riietega tähelepanu juhtida ka kliimasoojenemisele.

Kuna brändina kasutame pingviine enda disainides siis teeme ka nende hüvanguks annetusi. Nimelt 5% ÕF-i teenutud tulust läheb sellisele MTÜ-le nagu https://penguinfoundation.org.au/.

Oma disainidel kujutame pingviinide marssi, mis on seotud ka meie Õpilasfirma nimega HAIP. Meie nimi tuleneb võõrkeelsest sõnast hype, mis tähendab millegi üles puhumist ning tihtilugu kellegi järgimist. Teisisõnu on tegemist ülespuhutud reklaamiga või ülepakutud vaimustusega. Osaliselt matkime oma nimevalikuga tänapäevast rõivakultuuri, lisaks kujutavad meie disainid pingviinide marssi. Kui mõelda, siis hype on kui pingviinide marss – üks kõnnib ees ja teised järgnevad talle. Sellepärast ongi meie toodetel pingviinid üksteise järel, sest nad järgnevad haibile.

Kui soovite soetada kvaliteetseid ning taskukohaseid tooteid siis tellida saab meie tooteid lähimasse pakiautomaati siit: https://www.ofhaip.ee/pood/.

 

 

 

 

Shopping Cart